O blogu

Blog TheWebCherry.com poświęcony jest tematyce e-commerce oraz promocji w internecie. Znajdziesz tutaj artykuły o aktualnych trendach, nowościach w branży, ciekawostkach. Dla osób dopiero wkraczających w e-commerce poruszone zostaną podstawowe zagadnienia.

O nazwie bloga

Dlaczego wybrałem nazwę „The Web Cherry”? Ma to być nawiązanie do wisienki na torcie. W tym „web-owym” przypadku ma to oznaczać zdobyty wyznaczony cel w internecie.

O Autorze (o mnie)

Nazywam się Szymon Szirch. Na co dzień zawodowo zajmuję się e-commerce, dlatego postanowiłem stworzyć bloga o tej tematyce. Jest to miejsce, w którym będę dzielił się zdobytą wiedzą i spostrzeżeniami.  Moja pierwsza styczność ze sprzedażą w internecie miała miejsce w 2003 roku. Już wtedy zdecydowałem związać się z tym temtem na dłużej. Ukończyłem studia na kierunku marketing. Przez kilka lat pracowałem w agencji reklamowej, gdzie zajmowałem się szeroko pojętą promocją w internecie. Obecnie zajmuję się rozwiązaniami e-commerce wyłącznie dla firmy, w której pracuje. Poza blogiem moje artykułu można spotkać na stronach związanych z tematyką handlu internetowego oraz w gazecie branżowej „E-commerce & Digital Marketing”. Podczas XII targów eHandlu w Gdańsku wystąpiłem jako jeden z prelegentów.

Kontakt

Jeżeli chcesz się podzielić newsem, swoim serwisem lub po prostu napisać do mnie wiadomość zapraszam pod adres: info@thewebcherry.com

Zdjęcie z konferencji E-commerce Developmnet 2019 r.

Zdjęcie z konferencji Skoda Future 2018.

Zdjęcie z targów AB Innovation Days 2017.

Zdjęcia z XII Targów eHandlu. Źródło: www.targiehandlu.pl