BIG DATA: Think Big CEE Congress 22-23 listopada 2016

W obecnym dynamicznie zmieniającym się środowisku biznesowym, przedsiębiorstwa dążą do podnoszenia konkurencyjności. Jednym z elementów, które stanowią o przewadze nowoczesnej firmy są dane, a właściwie zrozumienie jak je wykorzystać, aby osiągnąć postawiony cel. Tutaj rodzą się pytania jak pozyskać dane użyteczne, jak je selekcjonować i analizować.

Odpowiedzią na te i inne pytania jest BIG DATA: Think Big CEE Congress, który stanowi unikalne i prestiżowe spotkanie najważniejszych przedstawicieli każdego sektora biznesu, administracji rządowej i samorządowej oraz mediów i nauki. Stwarza tym samym unikalną możliwość konfrontowania i wymiany doświadczeń z ekspertami zajmującymi się tą specyficzną i niezwykle rozwojową częścią działalności nie tylko w obszarze Big Data, ale także krajowego i międzynarodowego rynku, praktycznego wykorzystania technologii i rozwiązań.

Gwarantem wysokiego poziomu merytorycznego jest Rada Programowa, pod przewodnictwem Prezesa Macieja Wituckiego oraz honorowym przewodnictwem Profesora Witolda Abramowicza. Wśród Rady Programowej zasiadają również m.in.:Dariusz Piotrowski, Członek Zarządu, Microsoft Polska; Aleš Bartůněk, Dyrektor Generalny, IBM Polska i kraje bałtyckie; Artur Waliszewski, Regional Business Director CEE, Google; Gertruda Uścińska, Prezes, Zakład Ubezpieczeń Społecznych;  Krzysztof Szubert, Doradca Strategiczny, Pełnomocnik Ministra ds. Współpracy Międzynarodowej, Ministerstwo Cyfryzacji; Guillaume de Colonges, Prezes, Carrefour;  Tomasz Czechowicz, Partner Zarządzający, Prezes Zarządu, Chief Investment Officer, MCI Management;  Kinga Piecuch, Prezes Zarządu, SAP Polska.

Zachęcamy do obejrzenia wideorelacji z poprzedniej edycji konferencji oraz odwiedzenia strony kongresu: www.bigdatacongress.pl

Kontakt:
Sylwia Gliwa
Senior Project Manager
T: +48 22 379 29 43
K: 791 989 883
 s.gliwa@mmcpolska.pl

Podziel się z innymi:

Google+