Webinar GTIN w Internecie (GS1 SmartSearch) 13 maja 2016 w godz. 10:00-11:00

Planujesz rozpocząć sprzedaż swoich produktów w Internecie, a może już prowadzisz sklep internetowy? Chcesz dowiedzieć się jak w handlu internetowym uzyskać wysokie pozycjonowanie w wyszukiwarce i tym samym potencjalnie zwiększyć sprzedaż swoich produktów? Zapisz się na webinar GTIN w Internecie, w czasie którego dowiesz się o identyfikacji produktów w Internecie numerem GTIN, wykorzystaniu standardów GS1 w branży eCommerce i korzyściach z nich wynikających, o tym jak numer GTIN oraz standard SCHEMA wpływają na pozycjonowanie Twojego sklepu i zwiększają klikalność (CTR), zmianach dla e-sklepów i obowiązkowym numerze GTIN w Google Shopping;

Organizatorem webinaru jest Instytut Logistyki i Magazynowania GS1 Polska, który bada i wspiera rynek e-commerce, w szczególności w zakresie wprowadzania standardów i poprawnej identyfikacji produktu.
Jako organizacja krajowa zarządzająca standardem GS1, odpowiada za nadawanie indywidualnych numerów produktom dostępnym na polskim rynku, tzw. Numerów GTIN, popularnie zwanych kodami kreskowymi.

Webinar GTIN w Internecie (GS1 SmartSearch) odbędzie się 13 maja 2016 w godz. 10:00-11:00.

Aby wziąć udział w webinarze wystarczy zarejestrować się na stronie http://konferencje.e-bit.edu.pl/wGS1/

 

 

Podziel się z innymi:

Google+