think big cee congress 2016

Think Big CEE Congress już w kwietniu tego roku!

BIG DATA: Think Big CEE Congress to jedyne cykliczne wydarzenie w całości poświęcone tematowi BIG DATA. W tym roku odbędzie się ono 20-21 kwietnia w Hotelu Westin w Warszawie. Podobnie jak przy poprzedniej edycji uczestnicy mogą spodziewać się dużej dawki merytorycznej wiedzy od najlepszych praktyków w naszym kraju.

Podczas wiosennej odsłony poruszony zostanie temat wyzwań, jakie stoją przed Big Data w Polsce i na świecie. Omówiony zostanie również problem barier – jak ich uniknąć i w pełni zastosować rozwiązania Big Data. Ważnym tematem konferencji będzie również wpływ Big Data na branżę marketingową oraz fakt, jak i czy każdy może korzystać z dobrodziejstw Wielkich Wolumenów Danych. Nasi eksperci postarają się również odpowiedzieć na pytania: Czy dane można pozyskać? Czy trzeba je kupić? Jeśli kupić, to gdzie? No i w końcu pod jakim kątem przeanalizować, wdrożyć i efektywnie wykorzystać?

W trakcie najbliższej edycji zaprezentowane zostaną praktyczne studia przypadków, analizy powdrożeniowe, omówione będą skuteczne strategie, wdrożenia i benchmarki. Podobnie, jak w przypadku poprzednich edycji projekt realizowany jest we współpracy z Radą Programową. Przewodniczącym rady jest Maciej Witucki, a w jej skład wchodzą:

  • Dariusz Piotrowski – Członek Zarządu, Microsoft w Polsce;
  • Aleš Bartůněk – Dyrektor Generalny, IBM Polska i Kraje Bałtyckie
  • Aleksander Kutela – CEO, Grupa Onet.pl
  • Michał Pieprzny – CEO Poland, PAYBACK / emnos
  • Dariusz Piotrowski – Członek Zarządu, Microsoft w Polsce
  • Adam Sawicki – Prezes Zarządu, T-Mobile Polska

Tego typu wydarzenia są idealnym miejscem do nawiązywania kontaktów oraz wymiany wiedzy w obszarze BIG DATA. Najlepszym potwierdzeniem jakości konferencji Think Big Cee Congress jest liczba jej uczestników oraz kolejna już czwarta edycja tego wydarzenia organizowana przez MM Conferences S.A.
Więcej informacji dostępnych jest na stronie: http://bigdatacongress.pl/
Dane kontaktowe w sprawie konferencji:
tel: +48 22 379 29 00
reserach i mailing do potencjalnych patronów medialnych- banking&insurance – 3.03info@mmcpolska.pl

TheWebCherry.com jest patronem medialnym Think Big CEE Congress.

Podziel się z innymi:

porówynywaki cen w polsce
gdziepolek
Google+