Think Big CEE Congress

Konferencja BIG DATA: Think Big CEE Congress

Już 15 kwietnia rozpocznie się konferencja Think Big CEE Congress, która jest poświęcona BIG DATA. W jednym miejscu spotkają się przedstawiciele branży finansowej, telekomunikacyjnej, medialnej, IT, retail, e-commerce (oraz innych) by wymienić się poglądami oraz doświadczeniami związanymi z BIG DATA.

Think Big CEE Congress

Data: 15-16 kwietnia 2015

Miejsce: Warszawa, Hotel Westin

Strona www: bigdatacongress.pl

Organizator: MM Conferences

Po sukcesie pierwszej edycji konferencji, w której brało udział 600 uczestników organizator przygotował kolejną edycję. Duże zainteresowanie konferencją jest niewątpliwym potwierdzeniem potrzeby organizacji kolejnych tego typu spotkań. Za poziom merytoryczny wydarzenia odpowiada Maciej Witucki, który przewodniczy 45 osobowej Radzie Programowej złożonej z przedstawicieli czołowych polskich przedsiębiorstw. Konferencja jest doskonałym miejscem do nawiązania nowych kontaktów, poznania problemów oraz zalet wdrożeń technologii przetwarzania dużych wolumenów danych.

Główne tematy paneli dyskusyjnych:

Big Data – Big Success? Strategie, potencjał, wykorzystanie

Znaleźć ład w chaosie – jak czytać Big Data?

Bezpieczne zarządzanie danymi – aspekt technologiczny

Budowanie zespołów odpowiedzialnych za Big Data w organizacji

Big Data w sektorze publicznym

Wśród blisko 40 prelegentów znajdują się znane postaci m.in.: Prof. dr hab.Witold Abramowicz, Piotr Adamczyk, Matt Ariker, Roman Dmowski, Michał Kobosko i wielu innych ludzi świata biznesu.

Nie tylko dyskusje.

Think Big CEE Congress to nie tylko miejsce spotkań liderów swoich branż, ale również okazja do ich nagrodzenia. Organizator przeprowadził konkurs dla osób, które szczególnie przyczyniły się do rozwoju BIG DATA w Polsce. Zostaną w nim również docenione najciekawsze i najefektywniejsze wdrożenia z zakresu gromadzenia, przetwarzania i analizowania danych. Główne kategorie konkursowe:

  • CZŁOWIEK ROKU
  • NAJLEPSZE ZASTOSOWANIE SPOŁECZNE
  • DOSTAWCA ROKU
  • NAJLEPSZE WDROŻENIE ROKU
  • ROZWIĄZANIE ROKU

Zwycięzców poznamy podczas uroczystej gali 15 kwietnia 2015r. o godzinie 19:00 w sali balowej Copernicus w Hotelu Westin. Oczywiście wyniki konkursu zostaną zaprezentowane również na blogu TheWebCherry.com, który jest patronem medialnym Think Big CEE Congress.

Poniżej zdjęcia z poprzedniej edycji, która odbyła się 4-5.11.2014r.

Think Big CEE Congress

Podziel się z innymi:

customer experience
smartassistant
Google+